Všetky produkty v tejto kategórii  Všetky produkty v tejto kategórii
 1/5 >>

PVC bannery (plachty) & Mesh siete

PVC bannery (plachty) & Mesh siete

Šablóny k projektu

PVC bannery (plachty) & Mesh siete

Popis

Materiál použitý ako primárne reklamné médiu pre vonkajšie a vnútorné plochy. Maximálna šírka tlače banera je 3,10 m. • Materiál použitý ako primárne reklamné médiu pre vonkajšie a vnútorné plochy. Možnosť užiť pre roll-up systémy. Tlač Klasik (720 DPI) je vhodný pre veľké plochy s veľkou pohľadovou vzdialenosťou. Tlač Premium (1080 DPI) je určený pre blízke pohľadové vzdialensti a roll-up systémy.

  Poznámka:
  Maximálna šírka tlače banera je 3,10 m. Výtlačky s väčšou šírkou bude rozdelená do častí a spájané zváraním. Tlač Premium je do šírky 1,59 m. Štandardné očkovanie je s rozostupom 50 cm.

  Na stránke sú zvolené bežné materiály kde sme zohľadnili pomer ceny a kvality. Reklamný priemysel ale ponúka nosné média rôzneho druhu, rôznej cenovej a kvalitatívnej hladiny. Ak ste nenašli to čo potrebujete, kontaktujte nás. Ponúkneme Vám a vypracujeme všetko na mieru podľa Vašich požiadaviek.
  Kontakt | Cenník k stiahnutiu

 • Baner laminovaný

  Dokonalé parametre ho predurčujú na použitie v exteriéri aj interiéri vo výhodnom pomere ceny a kvality. Je ponúkaný matt/gloss v gramáži 440 - 510 g ktoré zaručia kvalitu tlače a životnosť. Najlacnejšia alternatíva pre Roll- Up systémy.

  Banner liaty

  Vysoká belosť, gramáž 400 - 600 g a povrchová úprava "knife coated" ho predurčujú na aplikovanie v extrémnych vonkajších podmienkach pre dlhodobé použitie.

  BlockOut (obojstranný banner)

  Kvalitný PVC banner so stredovou nepriehľadnou vrstvou čiernej farby. Špeciálna povrchová úprava, výnimočná belosť zaručia stálosť farieb a dlhú životnosť. Používa sa aj ako nosné médium do RollUp systémov. BlockOut je ponúkaný v gramáži 440g. Solventnou tlačou sa obojstranne nepotláča!

  Reflection (reflexný banner)

  Reflexný baner 550-600g určený na aplikácie v exteriéri aj interiéri. Reflexia približne 150 lux/m2. Predbehnite konkurenciu viditeľnosťou aj v noci.

  Mesh siet

  Sieťovina vhodná na tlač jednostranne priehľadných plôch prepúšťajúca svetlo. "Odľahčená" forma pvc bannera s váhou 270 g. Zo strany tlačenej grafiky nie je vidieť za sieť, spoza siete je vidieť do priestoru.Všetky produkty v tejto kategórii  Všetky produkty v tejto kategórii
 1/5 >>

Zdielajte tento produkt
Facebook  Twitter  Google  LinkedIn  Pinterest  Email  Print
Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies
SÚHLASÍM    Odmietam