Všetky produkty v tejto kategórii  Všetky produkty v tejto kategórii
<<  3/5 >>

Papier

Papier

Šablóny k projektu

Papier

Popis

Ponúka ekonomické ale aj luxusné varianty pre Vašu prezentáciu v exteriéri aj interiéri.
 • Ponúka ekonomické ale aj luxusné varianty pre Vašu prezentáciu v exteriéri aj interiéri. Potlač je možné finalizovať lamináciou. Varianty tlače - Tlač Klasik (720 DPI) Tlač Premium (1080 DPI) a Tlač Photo (1440 DPI)..

  Poznámka:
  Maximálna šírka tlače je 1,59 m. Väčšie rozmery sa prelepujú s presahom do 2,5 cm.

  Na stránke sú zvolené bežné materiály kde sme zohľadnili pomer ceny a kvality. Reklamný priemysel ale ponúka nosné média rôzneho druhu, rôznej cenovej a kvalitatívnej hladiny. Ak ste nenašli to čo potrebujete, kontaktujte nás. Ponúkneme Vám a vypracujeme všetko na mieru podľa Vašich požiadaviek.
  Kontakt | Cenník k stiahnutiu

 • Papier BlueBack

  Médium pre polep bilboardov a plagátov pre exteriér v hrúbke od 115 - 150 g. Jeho zadná strana je modrá ale je aj v prevedení bieleho pozadia. Povrchová úprava matt/semi gloss. EuroBilboard má rozmer 5,1 x 2,4 m. Výlep sa skladá z 6 častí. Šírka médií: 1,22 / 1,36 / 1,50 m.

  Papier CityLight

  Používa sa do podsvietených reklamných vitrín (Euro CitiLight). Saténový povrch čiastočne odolný na škrabance ktorý odoláva aj vlhkosti. Plošná hmotnosťou 135 - 200g. Euro CityLight rozmer je 1,75 x 1,18 m. Šírka médií: 1,05 / 1,37 / 1,60 m.

  Posterový papier

  Biely papier matt/semi gloss 140 - 200g. Vhodný pre tlač plagátov a POS aplikácii. Má vynikajúcu plošnú rovinnost. Šírka médií: 1,06 / 1,27 / 1,37 / 1,60 m.

  Photo papier

  Photo - realistický papier, vysoko lesklý so špeciálnou povrchovou vrstvou. Patrí medzi najlepšie materiály s vysokolesklým povrchom pre reprodukcie. Je dokonale hladký s bezdrevitým povrchom. Tento materiál je vhodný pre reprodukcie umeleckých fotografií, výrobu vizitiek, pozvánok, pohľadníc, oznámení, jedálnych lístkov, originálnych aplikácií a prezentačných tlačovín. Hmotnosť 260g/245μ. Šírka médií: 1,22 / 1,27 m.


 • Penená PVC doska
  Najbežnejšie používaný doskový materiál pre kašírovanie ...

  Kompozitná doska
  Trojvrstvá ľahčená doska s PP jadrom, obojstranne krytá ...

  Kompozitná AL doska
  Trojvrstvá doska tvorená dvoma AL plechmi (0,15/0,21/0,30 mm) ...

  Akrylátová doska
  Plexisklo opál s mliečnou štruktúrou zabezpečí dokonalý ...
Všetky produkty v tejto kategórii  Všetky produkty v tejto kategórii
<<  3/5 >>

Zdielajte tento produkt
Facebook  Twitter  Google  LinkedIn  Pinterest  Email  Print
Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies
SÚHLASÍM    Odmietam